Martin Production

Aktuality

Martin Production - umělecká agentura

Tisková konference k benefičnímu koncertu "Noc s hvězdami" na hradě Houska

V zimní zahradě Top Hotelu Praha se uskutečnila Tisková konference

V zimní zahradě Top Hotelu Praha se uskutečnila Tisková konference ke 13. ročníku benefičního koncertu "Noc s hvězdami" na hradě Houska - "VÁNOCE NA HOUSCE". A jelikož to zpěvák a producent Martin France pojal celé vánočně, tak i na tiskové konferenci měli možnost přítomní účinkující i novináři okusit vánoční atmosféru.

V zimní zahradě bylo pět vánočních stromků, které byly laděny do stříbrné, zlaté, červené, zelené a modré barvy, nechyběly ani vánoční girlandy, věnce, větve, celým prostorem voněly vánoční tyčinky a františky, po celou dobu byly slyšet koledy a to byl jen zlomek toho, co se objeví 6. srpna 2011 přímo na hradě Houska a diváci i účinkující se mají opravdu na co těšit. Celou akci moderoval Slávek Boura, který musel neustále napomínat Yvettu Blanarovičovou a Martina France za to, že si neustále něco sdělovali, tak ji řekl, že je bude asi muse rizsadit. Světlana Nálepková zase prozradila, že Vánoce až tak nemusí a že ještě ani neví, jakou vánoční písničku bude na Housce zpívat. Dalibor janda dorazil se svou dcerou Jiřinou, protože Ti zazpívají vánoční duet. Ze skupiny Holki dorazila jen Nikola a Katka, neboť Radanu čekaly doma mateřské povinnosti. Na začátku celé akce vthla do zimní zahrady opravdu jako tornádo Chi Chi Tornádo, která se proslavila v soutěži Česko - Slovensko má talent a zazpívala vánoční song Merry Christmas, který předvede i s tanečníky na Housce. Mezi účastníky, kteří dále dorazili na tiskovou konferenci byli i Naděžda Krupská, Marcela Březinová, která přišla se svým synem Honzou nebo Jarek Šimek.
Ovšem na hradě se potkají už v celé sestavě včetně Heleny Vondráčkové, Moniky Absolonové, Petra Vondráčka, Jana Bendiga ad.

Martin Production

Partneři