Martin Production

Aktuality

Martin Production - umělecká agentura

Křídla motýlí 2015

Vážené dámy a vážení pánové,

dovolte, abychom Vás jménem agentury Martin Production, o.s. Debra, Jihomoravského kraje a města Dolní Dunajovice co nejsrdečněji přivítali v sobotu 26. září 2015 v krásném jihomoravském městečku Dolní Dunajovice v rámci 2. ročníku benefičního koncertu a dolnodunajovického rejdění „Křídla motýlí“, jehož výtěžek je určen pro charitativní organizaci Debra – děti s nemocí motýlích křídel, jež sídlí v brněnské nemocnici.

A teď něco málo k akci samotné……… Již před 2 roky jsme se snažili s naší agenturou Martin Production (www.martinproduction.eu) uvést na „světlo Boží“ na jižní Moravě tento charitativní koncert a setkání v malebných Dolních Dunajovicích, ale jelikož se nesehnal dostatek financí od sponzorů, tak jsme byli nuceni celou benefici přeložit na rok 2014 a tak pevně doufáme, že se nám se všemi, co akci pomáhají, podaří zdárně „vykopnout“ i podruhé tento charitativní den „Křídla motýlí“ v Dolních Dunajovicích. Hlavním partnerem tohoto setkání se stal Jihomoravský kraj, včele s jeho hejtmanem Michalem Haškem, který už i v loňském roce dal akci „zelenou“, byť tehdy ještě pod názvem „Srdce srdci“. Název jsme po úvahách změnili záměrně na „Křídla motýlí“, neboť samozřejmě více koresponduje s problematikou o.s. Debra – nemoc motýlích křídel. I v letošním roce jsme dostali podporu od pana Haška s tím, že on sám je akci velmi nakloněn pro její závažnost této nemoci a v letošním roce i sám Jihomoravský kraj benefici přispěje vyšší částkou, než tomu bylo v loňském roce. Počítáme s tím, že od 13.00 hodin by měly být na hlavní třídě v Dolních Dunajovicích otevřeny stánky s víny jednotlivých vinařství, kterými se budou prezentovat, stánky s občerstvením a produkty a také opět atrakce pro děti. Jelikož pevně věříme, že se nám z této akce podaří vytvořit každoroční dlouholetou tradici, tak bychom tuto část odpoledne nadále rádi rozšiřovali i o různé soutěže apod. Na toto odpolední dolnodunajovické rejdění bude navazovat už zmíněný 2. ročník benefičního koncertu „Křídla motýlí“. No a koho, že to uvidíte na letošním ročníku benefičního koncertu od 18.00 hodin?:

2. ročník – 26. září 2015 Z letošních účinkujících se můžete těšit na tato jména: ILONA CSÁKOVÁ, JITKA ZELENKOVÁ, LEONA MACHÁLKOVÁ, MARTIN FRANCE, MARTIN MAXA, ROMAN VOJTEK, SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ, BOHUŠ MATUŠ, KAMILA NÝVLTOVÁ, JAN BENDIG, MARKÉTA ZEHREROVÁ, VÍTEK POKORNÝ AD. Pokud se poštěstí, tak koncert by měly zahájit opět i dvě dívky, které se statečně perou s touto zákeřnou a vzácnou nemocí. Jedna z nich, Olga Joklová zazpívá a druhá, Kateřina Vlastová ji doprovodí na saxofon. Obě dívky jsme dali dohromady speciálně kvůli tomuto koncertu, aby i ony dostaly možnost předvést své umění a mohly tak vystoupit po boku svých slavnějších profesionálních kolegů. Výtěžek z koncertu si přijde převzít osobně patronka tohoto občanského sdružení herečka JITKA ČVANČAROVÁ.

MILAN DROBNÝ - A život běží dál

Agentura Martin Production Vás srdečně zve na narozeninový galakoncert zpěváka Milana Drobného, k jeho 70. narozeninám.

Tento zpěvák spolu s Vámi rád oslaví 50 let své profesionální kariéry, zahrnující 15 alb, kterých se prodalo dva miliony kusů a za to obdržel platinovou desku Supraphonu, pět filmových rolí ( Píseň pro Rudolfa III - 1968, Hodinářova svatební cesta korálovým mořem - 1979, Trhák – 1980, Plaváček – 1986, Zajatec lesa – 2001), roli v muzikálu Popelka na ledě a tisíce úspěšných vystoupení nejen po celé Evropě, ale i v USA, Kanadě, Kostaryce, Vietnamu, Laosu, Brazílii nebo na Kubě. Získal 3 prvenství na mezinárodních festivalech, 4 x druhé a 2 x třetí místo.

I když se Milan Drobný narodil 8. prosince 1944, tak oslava v podobě koncertu se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19.00 a to po 40 letech od jeho posledního samostatného koncertu v pražské Lucerně a Milana Drobného doprovodí skupina Charlie band muzikanta Charlieho Blažka. Tento narozeninový galakoncert ozdobí hned několik exkluzivních hostů: Miro Žbirka, Jiří Suchý, Václav Neckář, Petra Janů, Dalibor Janda, Petr Spálený, Petr Kolář, Yvetta Simonová, Leona Machálková, Martin France, Heidi Janků, Yvonne Přenosilová, Kamelie, Dasha, Ondřej Ruml, Felix Slováček, Jiří Štědroň nebo Gabriela Goldová.

A MOŽNÁ PŘIJDE I ……….…….ale to uvidíte až v Lucerně.

Čeká vás průřez celou zpěvákovou kariérou zahrnující jak hitové songy, tak i songy ze zatím posledního alba A život běží dál, podle kterého byl nazván i tento výjimečný koncert, ale i nečekané duety se svými pěveckými kolegy.

Tento koncert je koncipován i díky sociálnímu zaměření Milana Drobného zároveň jako benefiční, neboť 70,- Kč z každé prodané vstupenky bude v den tohoto koncertu předán nadačnímu fondu „Veselý senior“, jehož mediální tváří je herečka Tereza Kostková a ta si zároveň šek osobně přebere v den koncertu.

"Kdo má rád..." 2014

NO A JE TO TU. V SOBOTU 14. ČERVNA 2014 SE NA MARTINSKÉM MLÝNĚ USKUTEČNÍ 4. ROČNÍK DĚTSKÉHO DNE A BENEFIČNÍHO KONCERTU "KDO MÁ RÁD..." V JIŽNÍCH ČECHÁCH V OBCI HRÁDEK U TRHOVÝCH SVINŮ. DĚTSKÝ DEN ZAČÍNÁ V 11.00 HODIN A MODERUJE HO: Michaela Marková. KONCERT ZAČÍNÁ OD 18.00 HODIN A LETOS NA NĚM VYSTOUPÍ: Vašo Patejdl, Jana Paulová, Martin France, Jana Kocianová, Roman Vojtek, Andrea Kalivodová, Martin Harich, Hana Křížková, Zbyněk Drda, Kamila Nývltová, Zuzana Nová, Dáša Zázvůrková, Markéta Zehrerová, Pavel Houfek, Gábina Goldová ad. Moderuje Markéta Mayerová. VSTUPENKY ZA 200,- KČ LZE ZAKOUPIT V PŘEDPRODEJI NA: WWW.TICKETSTREAM.CZ NEBO PŘÍMO NA MARTINSKÉM MLÝNĚ.  TĚŠÍME SE NA VÁS.

"Kdo má rád..." 2012

foto z Tiskovky "Noc s hvězdami"

foto z koncertu "Kdo má rád..." 2012

foto z Tiskovky "Kdo má rád..." 2012

Omluva zpěvačky Marcely Březinové fanouškům Noci s hvězdami na hradě Houska

Vážení návštěvníci stránek agentury Martin Production,  dnes otiskujeme omluvu zpěvačky Marcely Březinové z neúčasti na 13. ročníku benefičního koncertu "Noc s hvězdami" na hradě Houska v sobotu 6. srpna 2011:

 

Milý Martine,

hudbu a zpěv chápu jako poslání a možnost předat vnímavým posluchačům positivní energii,radost,nebo pomoci dobré věci.Poprvé ve svém životě toho nejsem schopna a PROSÍM Tě o omluvení z vystoupení na benefičním koncertě pro Housku.Doufám,že Ti nezpůsobím příliž komplikací a velice Ti děkuji za pochopení!
S pokorou ke svému "koníčku"
Marcela

Marcele v této nelehké situaci držíme palce a těšíme se s ní na setkání opět na koncertních pódiích. Martin France a Martin Production

Čestné prohlášení

Prohlášení agentury Martin Production k 1. ročníku benefičního koncertu a Dětského dne „Kdo má rád…“ na Martinském mlýně konaného v sobotu 11. června 2011 v obci Hrádek u Trhových Svinů.

 

Agentura Martin Production tímto prohlašuje, že rozhodně nedochází k žádnému rušení této celodenní benefiční akce a že vstupné na večerní koncert nezvyšujeme na 600,- Kč.  Vstupné zůstává na původní avizované částce 190,- Kč, tak jak je uvedeno na plakátech, letácích a vstupenkách. 
P.R. aktivity už jsou v plném proudu a i s přípravnými aktivitami začínáme finišovat.
Toto prohlášení vydáváme na základě klamavých a nepravdivých informací, jež se začaly na Českobudějovicku šířit.
Byli jsme požádání, abychom toto uvedli na pravou míru, takže tímto prohlášením tak činíme.
A zároveň širokou veřejnost zveme na tento den plný her, zábavy a hudby na Martinský mlýn.

Na setkání s Vámi se těší agentura Martin Production.

Martin Production

Partneři