Martin Production

Aktuality

Martin Production - umělecká agentura

MILAN DROBNÝ - A život běží dál

Agentura Martin Production Vás srdečně zve na narozeninový galakoncert zpěváka Milana Drobného, k jeho 70. narozeninám.

Tento zpěvák spolu s Vámi rád oslaví 50 let své profesionální kariéry, zahrnující 15 alb, kterých se prodalo dva miliony kusů a za to obdržel platinovou desku Supraphonu, pět filmových rolí ( Píseň pro Rudolfa III - 1968, Hodinářova svatební cesta korálovým mořem - 1979, Trhák – 1980, Plaváček – 1986, Zajatec lesa – 2001), roli v muzikálu Popelka na ledě a tisíce úspěšných vystoupení nejen po celé Evropě, ale i v USA, Kanadě, Kostaryce, Vietnamu, Laosu, Brazílii nebo na Kubě. Získal 3 prvenství na mezinárodních festivalech, 4 x druhé a 2 x třetí místo.

I když se Milan Drobný narodil 8. prosince 1944, tak oslava v podobě koncertu se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19.00 a to po 40 letech od jeho posledního samostatného koncertu v pražské Lucerně a Milana Drobného doprovodí skupina Charlie band muzikanta Charlieho Blažka. Tento narozeninový galakoncert ozdobí hned několik exkluzivních hostů: Miro Žbirka, Jiří Suchý, Václav Neckář, Petra Janů, Dalibor Janda, Petr Spálený, Petr Kolář, Yvetta Simonová, Leona Machálková, Martin France, Heidi Janků, Yvonne Přenosilová, Kamelie, Dasha, Ondřej Ruml, Felix Slováček, Jiří Štědroň nebo Gabriela Goldová.

A MOŽNÁ PŘIJDE I ……….…….ale to uvidíte až v Lucerně.

Čeká vás průřez celou zpěvákovou kariérou zahrnující jak hitové songy, tak i songy ze zatím posledního alba A život běží dál, podle kterého byl nazván i tento výjimečný koncert, ale i nečekané duety se svými pěveckými kolegy.

Tento koncert je koncipován i díky sociálnímu zaměření Milana Drobného zároveň jako benefiční, neboť 70,- Kč z každé prodané vstupenky bude v den tohoto koncertu předán nadačnímu fondu „Veselý senior“, jehož mediální tváří je herečka Tereza Kostková a ta si zároveň šek osobně přebere v den koncertu.

Martin Production

Partneři