Martin Production

Aktuality

Martin Production - umělecká agentura

Křídla motýlí 2015

Vážené dámy a vážení pánové,

dovolte, abychom Vás jménem agentury Martin Production, o.s. Debra, Jihomoravského kraje a města Dolní Dunajovice co nejsrdečněji přivítali v sobotu 26. září 2015 v krásném jihomoravském městečku Dolní Dunajovice v rámci 2. ročníku benefičního koncertu a dolnodunajovického rejdění „Křídla motýlí“, jehož výtěžek je určen pro charitativní organizaci Debra – děti s nemocí motýlích křídel, jež sídlí v brněnské nemocnici.

A teď něco málo k akci samotné……… Již před 2 roky jsme se snažili s naší agenturou Martin Production (www.martinproduction.eu) uvést na „světlo Boží“ na jižní Moravě tento charitativní koncert a setkání v malebných Dolních Dunajovicích, ale jelikož se nesehnal dostatek financí od sponzorů, tak jsme byli nuceni celou benefici přeložit na rok 2014 a tak pevně doufáme, že se nám se všemi, co akci pomáhají, podaří zdárně „vykopnout“ i podruhé tento charitativní den „Křídla motýlí“ v Dolních Dunajovicích. Hlavním partnerem tohoto setkání se stal Jihomoravský kraj, včele s jeho hejtmanem Michalem Haškem, který už i v loňském roce dal akci „zelenou“, byť tehdy ještě pod názvem „Srdce srdci“. Název jsme po úvahách změnili záměrně na „Křídla motýlí“, neboť samozřejmě více koresponduje s problematikou o.s. Debra – nemoc motýlích křídel. I v letošním roce jsme dostali podporu od pana Haška s tím, že on sám je akci velmi nakloněn pro její závažnost této nemoci a v letošním roce i sám Jihomoravský kraj benefici přispěje vyšší částkou, než tomu bylo v loňském roce. Počítáme s tím, že od 13.00 hodin by měly být na hlavní třídě v Dolních Dunajovicích otevřeny stánky s víny jednotlivých vinařství, kterými se budou prezentovat, stánky s občerstvením a produkty a také opět atrakce pro děti. Jelikož pevně věříme, že se nám z této akce podaří vytvořit každoroční dlouholetou tradici, tak bychom tuto část odpoledne nadále rádi rozšiřovali i o různé soutěže apod. Na toto odpolední dolnodunajovické rejdění bude navazovat už zmíněný 2. ročník benefičního koncertu „Křídla motýlí“. No a koho, že to uvidíte na letošním ročníku benefičního koncertu od 18.00 hodin?:

2. ročník – 26. září 2015 Z letošních účinkujících se můžete těšit na tato jména: ILONA CSÁKOVÁ, JITKA ZELENKOVÁ, LEONA MACHÁLKOVÁ, MARTIN FRANCE, MARTIN MAXA, ROMAN VOJTEK, SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ, BOHUŠ MATUŠ, KAMILA NÝVLTOVÁ, JAN BENDIG, MARKÉTA ZEHREROVÁ, VÍTEK POKORNÝ AD. Pokud se poštěstí, tak koncert by měly zahájit opět i dvě dívky, které se statečně perou s touto zákeřnou a vzácnou nemocí. Jedna z nich, Olga Joklová zazpívá a druhá, Kateřina Vlastová ji doprovodí na saxofon. Obě dívky jsme dali dohromady speciálně kvůli tomuto koncertu, aby i ony dostaly možnost předvést své umění a mohly tak vystoupit po boku svých slavnějších profesionálních kolegů. Výtěžek z koncertu si přijde převzít osobně patronka tohoto občanského sdružení herečka JITKA ČVANČAROVÁ.

Martin Production

Partneři